Paslaugos

PREKYBA PRAMONĖS AUTOMATIKOS ĮRENGIMAIS IR DALIMIS

Prižiūrime pramonės įrengimus, keičiame susidėvėjusias  detales,  teikiame atsargines detales. Viską darome, kad gamyba nesustotų t.y. nebūtų ilgų „prastovų“, kad darbas vyktų sklandžiai. Detalių, dažnių keitiklių remontas ir elektronikos taisymas.
Prekyba pramonės robotais  ir jų dalimis. Robotų programavimas, priežiūra. Surandame robotą atitinkantį Jūsų poreikius. Prižiūrime jo techninę būklę, užsakome reikalingas detales.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA. REMONTAS

Prižiūrime pramonės įrengimus, keičiame susidėvėjusias detales,  teikiame atsargines detales. Viską darome, kad gamyba nesustotų t.y. nebūtų ilgų „prastovų“, kad darbas vyktų sklandžiai. Detalių, dažnių keitiklių remontas ir elektronikos taisymas.

AUTOMATIZAVIMAS. PROGRAMAVIMAS

Staklių, įrenginių kūrimas, automatizavimas, techninės dokumentacijos rengimas. Pagal individualų užsakymą kuriame reikalingas stakles ar jų dalį. Esamas stakles tobuliname automatizuojame, programuojame, kad padidintumėte gamybos našumą ir sumažintumėte darbuotojų jėgą. Rengiame arba pataisome įrenginių techninę dokumentaciją.

ELEKTROS SKYDŲ SURINKIMAS

Renkame elektros skydus pagal schemas. Arba surenkame Jums reikalingą skydą ir nubraižome schemą.

ELEKTROS ŪKIO PRIEŽIŪRA

Teikiame elektros ūkio  priežiūros paslaugą.